logo_VERZAMELJAARBEURS_2022_liggend_cmyklogo_VERZAMELJAARBEURS_2022_liggend_cmyklogo_VERZAMELJAARBEURS_2022_liggend_cmyklogo_VERZAMELJAARBEURS_2022_liggend_cmyk
  • Beursnieuws & programma
  • Over
  • FAQ
  • Tickets
Plattegrond voorjaarseditie 2023
16 maart 2023
Vildan Maksuti Sieraden
7 april 2023

Jannie Dieleman Vintage

Vaste klanten uit allerlei landen weten @janniedieleman en haar kraam vol met kant, band, lint en knopen feilloos te vinden: in hal 8, kraam 8325. Daar staat ze al jaren. Met niet alleen fournituren in rijke kleuren, maar ook Scandinavisch aardewerk, oude blikken en verder ‘unieke spulletjes’. Van antiek tot brocante, van retro tot vintage.

Jannie heeft geen winkel of website en verkoopt ook niet via internet. In- en verkopen op markten is haar hobby. “Ik ben begonnen met het verkopen van spulletjes die ik niet meer nodig had op straatmarkten. Ik vind het erg belangrijk dat de dikwijls met zorg gemaakte voorwerpen niet worden weggegooid maar een nieuw leven krijgen. Vaak zijn het ook unieke voorwerpen met een mooi verhaal.”

Inmiddels koopt Jannie ook actief in. Bij garagesales, op straat met Koningsdag, op rommelmarkten en allerlei andere markten. “Ook ga ik op snuffeltocht naar België, Noord-Frankrijk en Engeland. Soms koop ik zelfs in op mijn reizen, zoals in India. En ik krijg weleens wat dat anders toch zou worden weggegooid. Sommige voorwerpen vind ik zo mooi dat ik ze eerst een tijdje zelf hou.”

Jannie geniet erg van de de VerzamelJaarbeurs. “Een droom zou zijn om meerdere kramen te vullen op de beurs. Het geeft telkens zoveel keuzestress om te bepalen wat wel en niet mee mag! Zelf kijk ik iedere keer vóór openingstijd op de zaterdag en de zondag rond. Voor de mooie vondsten maar ook om bekende standhouders weer te ontmoeten. Dat is toch wel het leukste aan de VerzamelJaarbeurs: de gezelligheid en het leuke contact met de bezoekers.”

Share
0

Related posts

11 april 2023

Leesplanken collectie op het Museumplein


Read more
11 april 2023

Marco’s Miniatuurkermis


Read more
10 april 2023

Chuck Borden aanwezig op zaterdag 15 april


Read more

Contact

Jaarbeurs
Jaarbeursplein
NL-3521 AL Utrecht | The Netherlands
T: 030 295 59 11
E: info@jaarbeurs.nl

Jaarbeurs

  • Google Maps
  • Goed op weg
  • NS
  • 9292.nl

Links

  • Programma
  • Contact
  • Home
  • Pers | Newsroom

Social

-
    © 2023 Jaarbeurs
      • Disclaimer
      • Algemene voorwaarden
      • Privacy statement
    VerzamelJaarbeurs is een evenement van
    Logo Jaarbeurs